خوش آمدید به سرزمین دانستنی‌ها با حساس کامپیوتر

www.hassas-computer.com

×

توجه! لطفاً فیلتر شکن خود را ببنید. در غیر این صورت قادر به ارسال پیام نخواهید بود

جدیدترین مطالب
ساخت خانه قابل سکونت هابیت ها در دنیای واقعی !
حمید حساس     1394/09/30

آیا تا به حال خواسته اید در سرزمین Middle-earth فیلم هابیت زندگی کنید؟ اگر بله باید بدانید اکنون رویای شما به واقعیت بدل شده است. شرکتی با نام  Green Magic Homes ایده ای برای ساخت خانه های کوچک از پیش ساخته دارد که دقیقا با معماری شبیه به خانه هابیت ها ساخته شده است. این خانه ها توسط سه نفر و در زمان چند روزه مونتاژ میشود !

خلیج فارس، پژواکی جاودانه از ژرفای تاریخ
حمید حساس     1394/07/15

نخستین جغرافی‌نویسان جهان، یونانیان بودند. ولی باید دانست که یونانیان باستان برخلاف ادعایی که مبنی بر شناخت جغرافیای جهان داشتند، در این دانش بسیار ناآگاه بودند. آنچه یونانیان در نوشتارهای خود در اینباره نوشته‌اند یا افسانه است یا برگرفته از گفتار دیگران. چراکه آنان در گوشه‌ی جهان بودند و آنچه می‌شناختند عبارت بود از کرانه‌های شرقی دریای مدیترانه و جزایر یونانی‌نشین و شبه‌جزیره‌ی یونان تا ایتالیا و مصر شمالی، صحرای سینا -که آنرا عربستان می‌خواندند-، فینیقیه و آناتولی– که به آن آسیا می‌گفتند.

اثری که نابود شد ( لبخند ژکون یا منالیزا )
حمید حساس     1392/05/25

تابلو نقاشی مونالیزا معروف به لبخند ژکون اثر نقاش بزرگ لئوناردو داوینچی می باشد اثری که بسیار زیبا و جذاب است اما این اثر مورد سوء استفاده عده ای از مردم قرار گرفته که با آن موجب تفریح و خنده دیگران شوند در ادامه برخی از سوء استفاده هایی که از این اثر شده را خواهیم دید.

logo-samandehi